Podczas ferii grupa naszych świetlicowych „maluchów” pod opieką starszego rodzeństwa i pań Izy i Gabrysi wybrała się na kręgle do gdyńskiego „U7”. Zabawa była przednia a rywalizacja pomiędzy rodzeństwem zacięta. Młodsi nie odstępowali wybranych przez siebie kul ani na chwilę (co widać na zdjęciach) a ich entuzjazm dorównywał umiejętnościom starszych, i jak nakazuje sprawiedliwość współzawodnictwo zakończyło się remisem.
PRAWIE JESTEŚMY MISTRZAMI – ŚWIETLICA ARKA NA KRĘGIELNI
By admin|2010-03-22T10:30:00+01:0022 marca 2010|Aktualności|Możliwość komentowania PRAWIE JESTEŚMY MISTRZAMI – ŚWIETLICA ARKA NA KRĘGIELNI została wyłączona